Hizmetlerimiz

Porselen Fırını Tamiri

Her marka porselen fırınınız için teknik servis hizmeti, bakımları, yedek parça ve tamir servis hizmetleri uzman kadromuz tarafından sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi

Vakum Pompası Tamiri

Yağlı veya kuru tipte vakum pompası cihazlarınızın tamiri, yedek parçası ve tam bakımı uzman kadromuz tarafından sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi

Rezistans Tamiri ve Üretimi

Cihazınızın teknik özelliklerine göre üretilen, tasarlanan porselen fırını, manşet fırını, sinterleme fırını rezistanslarınız için bizi arayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Manşet Fırını Tamiri

Manşet fırınlarınızın periyodik bakımları, arıza giderilmesi, teknik servis ihtiyaçları için uzman kadromuzdan teknik destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Sinterleme Fırını Tamiri

Yüksek performanslı sinterleme fırınlarınızın için periyodik bakım, kalibrasyon, program ve cihaz hataları için teknik servis hizmeti vermekteyiz.

İndüksiyonlu Döküm Cihazları

Arızalı veya bakım zamanı gelen indüksiyon döküm makineleriniz için teknik servis ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Mikro Motor Tamiri

Her marka yüksek devirli tesfiye ve laboratuvar mikro motorları için yedek parça temini, periyodik bakım ve arıza giderme için servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Kumlama Makinası Tamiri

Laboratuvarınızda bulunan kumlama makineleri için düzenli bakım, yedek parça, tamir ve teknik servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Teknik Desteğe İhtiyacınız mı var?
Laboratuvar cihazlarınızın bakımı ve teknik destek talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

0216 321 42 22

Laboratuvar ve Dental cihazlarınız ile ilgili teknik destek yada yedek parça ihtiyaçlarınız için bize 0216 321 42 22 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz !